KONST / Litografier / Färglitografi 15275041
nr 1527 5041
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, "Vid älven, V". Signerad, numrerad 154/240, daterad -96. Bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x44cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:28:30
150 kr